3.05.2015r. Leszno

Moderator: Noe

michu
Posty: 268
Rejestracja: 09 wrz 2010, 18:42
Lokalizacja: Rawicz

Postautor: michu » 05 maja 2015, 13:26

Dziękuje Krzysiu. Ja również dziękuje wszystkim, zwłaszcza Darkowi i Grusze, że uczestniczyli w spotkaniach
organizacyjnych. Wprawdzie założenie było inne, ale cieszę się, że udało się zrobić wspaniałą imprezę promocyjną. Wcale się nie przejmuje krytyką, bo pochwał na Elce jest i tak większe. Podziękowania, podziękowaniom, ale największe należą się Panu płk Szwedowi, co ja wczoraj zrobiłem telefonicznie. Zadzwoniłem też do Pana Białasa z wydziału kultury i podziękowałem za jego pośrednictwem. Przekazałem też podziękowania dla prezydenta bo w końcu to on wydał zgodę na palenie gumy. Zostałem zapewniony, że miasto jest chętne do współpracy z nami i myśle, że zarząd powinien przesłać oficjalne podziękowania
do wojska oraz do miasta. Jeszcze raz dziękuje wszystkim. Krzysiu, no ale teraz pora abyśmy zaczęli działać i zrobili coś podobnego w Rawiczu. Ja już mam pomysł, więc trzeba to przedyskutować.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2015, 14:08 przez michu, łącznie zmieniany 1 raz.


nowoczesne stoły

Wróć do „Imprezy 2015r.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość